Updates Coronavirus SV Nostro

Alle fysieke evenementen van de studievereniging zijn vanaf 13 maart afgelast. Dit betekent dat alle fysieke evenementen helaas niet kunnen doorgaan tot tenminste half januari 2021. 

SV Nostro organiseert in tijden van het coronavirus nog steeds diverse online evenementen zoals tentamentrainingen, borrels, een pubquiz en game-nights. We maken er samen een zo mooi en leuk jaar van ondanks dat we niet in grote groepen mogen samenkomen.
 
Voor updates over evenementen houdt onze website, Instagram en Facebook in de gaten.
 
Voor de maatregelen die de HvA neemt en waar SV Nostro zich aan dient te houden zijn de richtlijnen van het RIVM, het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, het Ministerie van Buitenlandse Zaken en de GGD leidend.
 
Heb je vragen over bepaalde zaken schroom niet en mail ons naar: info@svnostro.nl
 
 

Binnenkort

- 18 november 2021 Rembrandt's Treasures
- 3 feb tot 7 feb 2022 | Skireis Wildkogel
Copyright 2020 - Studievereniging Nostro Amsterdam