
Valentijnborrel – PS: We Love You
💌SIGNED, SEALED, DELIVERD, I’M YOURS BABY!!!💌
Lieve tortelduifjes van ons. Vorig jaar hadden we een verdraaid lekker valentijnsfeest neergezet, waarbij we ons voor één nacht even in Parijs mochten wanen. En aan het einde van de avond, nadat de laatste druppel was genuttigd, de laatste dansende voetjes tot rust kwamen en de zaal langzaam leegliep, resteerde ons nog één boodschap… PS: WE LOVE YOU!
Daarom zullen wij dit jaar wederom de Bar Live aan het Thorbeckeplein als strijdtoneel hanteren, want LOVE IS IN THE AIR. Het thema van de avond zal geheel toegewijd zijn aan hetgeen wat vaak vergeten wordt (of ontweken wordt) te zeggen na een gezellig (sjans)avondje samen… I Love You.
Heb je iemand op het oog maar vergeet je avond op avond maar weer je liefde voor hem, haar of x te verklaren, dit is je kans! Trek je mooiste outje aa en raap je moed bijeen, druk je stempel en wie weet loop jij om 00:00 op Valentijnsdag met jouw Valentijn de deur uit 😏!
xxx
Studievereniging Mimagine
SV Nostro
Studievereniging Harem
Studievereniging Octavia
Recente reacties